Darbo laikas.: I-IV 07:00 - 22:00; V-07.00 - 21:00; VI-VII 09:00 - 15:00

Dovydas Drevinskas

Dovydas Drevinskas

Vardas, Pavardė:
Dovydas Drevinskas
Vedamos treniruotės:
Circle Training
Patirtis:
Plaukimo treneris, grupinių treniruočių treneris

Sportas mano gyvenime atsirado 6-oje klasėje. Pirmieji žingsniai prasidėjo sporto mokykloje kartu su krepšiniu ir lengvąja atletika. Po mokyklos baigimo įstojau į Lietuvos sporto universitetą ir pasirinkau anglų kalbos studijų programą Physical activity and life style (Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena). Antrais studijų metais, pusmečiui išvykau praktikos ir žinių semtis į Portugaliją. Nuo pat jaunų dienų palaikau sveiką judėjimą, nepriklausomai ar veiksmas vyksta uždarose ar atvirose patalpose. Visos geriausios ir pozityviausios mintys gimsta sporto metu. Šiuo metu mano tikslas yra įgyti kuo daugiau žinių apie grupinius užsiėmimus, tuo pačiu integruojant jau turimas. Kaip supratote mano gyvenimo variklis – judėjimas.

Išsilavinimas:

Įgytas aukštasis išsilavinimas Lietuvos sporto universitete. Pabaigtas bakalauras „Physical activity and lifestyle“ (Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena).

Kursai:

Biržų sporto mokykla (krepšinis), sertifikatas už dalyvavimą kurse „inovaciniai sveikos gyvensenos būdai“, neformali švietimo ugdymo programa „Vyresnio amžiaus žmonių sveikatos stiprinimas per fizinio aktyvumo skatinimo programas“.

Moto:

Veiksmas galbūt ne visada atneša laimę, bet laimės be veiksmo nebūna“,- B. Disraeli.

SEO - Taurus Media Limited