Darbo laikas.: I-IV 06:30 - 22:00; V-06:30 - 21:00; VI-VII 08:00 - 15:00

Mieli kauniečiai

Tapkite sportiškos ``Vipublic Gym`` bendruomenės dalimi!

Šio sporto klubo tikslas – paversti sportą kasdieniu Jūsų įpročiu. Pasak mokslininkų, įpročiui susiformuoti gali prireikti nuo 18 iki 264 dienų, priklausomai nuo žmogaus būdo, temperamento, tipo. Geriausi įpročiai susiformuoja aplinkoje, kuri yra miela, smagi, šilta, kokybiška, profesionali. Tai ir yra pagrindinė mūsų užduotis ir iššūkis! Žinome, kad lengva, nebus, bet, kas paprasta ir lengva, mums neįdomu!  🙂

“Vipublic Gym” sporto klubas kitoks nei esate įpratę, čia Jus visuomet pasitiks šiltai ir profesionaliai, patars ir paskatins. Sieksime, kad mūsų klubo lankytojai jaustųsi jaukiai ir atsipalaidavę, klube ne tik pasportuotų, bet ir pabendrautų, pailsėtų, susirastų naujų draugų, pažįstamų, bendraminčių. Norime suburti bendruomenę, kurią vienytų vienas svarbiausias tikslas – sportą paversti sveiku kasdieniu įpročiu ir taip pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Klube rasite aukščiausio meistriškumo, patyrusius trenerius, aukščiausios kokybės sporto klubo ir funkcinės zonos įrangą, “Sky” terasą ant stogo, pirčių zoną, bet tai tik pagalbinės priemonės Jūsų sporto įpročiui formuoti, juk sporto klubo pagrindas esate Jūs!

Iki susitikimo, laukiame Jūsų!