Darbo laikas.: I-IV 06:30 - 22:00; V-06:30 - 21:00; VI-VII 08:00 - 15:00

DRAUGAI!❗️ Turim Jums nepaprastą pasiūlymą, kviečiame į susitikimą su nuotabiąja JOGOS meistre Inga Yakhney!?‍♀️

? APIE MOKYTOJĄ:

Inga Yakhney (Inga Dayanand Choudhari) – ne kartą apsilankiusi Lietuvoje ir jau tapusi mylima ir laukiama mokytoja turinti daugiau kaip 20 metų patirtį.

Ilgą laiką Inga važinėjo į skirtingas Indijos vietas, mokėsi iš žymių mokytojų įvairių jogos stilių, o nuo 2012 ji gyvena Ashtanga jogos mekoje Mysore kur gilina savo žinias ne tik šioje jogos praktikoje, bet ir daugelyje kitų. Jau keletą metų studijuoja Prana Vashiya jogą tokio paties pavadinimo Institute pas labai žymų jogos ir jogos terapijos mokytoja Acharya Vinai Kumar.

Ji yra sertifikuota Patanjali International Yoga Foundation ir “AUM Yoga Institute” mokytoja. Inga parašiusi nemažai straipsnių jogos ir sveikatingumo tema, vedusi seminarus daugelyje šalių, sukūrusi Yogaprof.

Prieš atrasdama jogą ji dirbo geriausiuose sveikatingumo klubuose Rusijoje ir buvo tarptautinė fitnes instruktorė.

? APIE PAMOKĄ:

Pamoka skirta visiems ir pažengusiems ir pradedantiesiems!

Stream Vinyasa jogos praktika tai holistinis, integralus požiūris į žmogų kaip į visumą. Asanų sekos praktikoje sudėliotos remiantis Hatha jogos principais. Pvz. vienas iš tokių principų yra kompensacijos principas – pasilenkimai derinami su atsilenkimais, įtampa su relaksacija ar tempimu ir t.t.. Tokia praktika subalansuoja ne tik kūną bet ir psichiką. Lankstumo ir jėgos balansas – tempimo asanų derinimas su statinėmis, skirtomis stiprinti raumenis, yra svarbus ir hormoninės veiklos vystymui.

? REGISTRACIJA:

info@vipublicgym.lt
+ 370 633 86336

? SUSIMATOME jau gegužės 10 dieną, 18:00 – 19:45 val.!
Kaunas, Dirvos g. 13